Domů Z akcí a projektů Švédované potopení Titaniku v Hradci

Švédované potopení Titaniku v Hradci

Od Redakce

Tentokrát naše volba padla na představení s názvem pro některé diváky jasným, pro jiné záhadným – Švédované filmy. Skupina studentů vystupující pod názvem Umskup slibovala předvést a na ruční kameru natočit jakýkoli film dle přání diváků. Po bouřlivém hlasování byl k „ošvédování“ zvolen světoznámý Titanic. Tvůrci k úkolu přistoupili opravdu zodpovědně a s nadšením na pódiu postavili improvizovanou loď z pivních lavic, během půlhodiny přehráli všechny zásadní scény a nakonec nás dohnali k slzám (smíchu) nad tragickým koncem příběhu.

Po představení jsme se vydali do vinného sklípku U Královny Elišky, kde jsme zamáčkli slzu podruhé. Vinárna, kde léta probíhala setkání královéhradecké místní skupiny, končí svůj provoz a bylo to tedy naposledy, kdy jsme zde mohli rozebírat proběhlé a plánovat budoucí akce.

Během prázdnin navážeme na úspěch loňského gurmánského turné a navštívíme druhou z místních indických restaurací, od září však budeme hledat nové útočiště. Sledujte proto pravidelně stránky MS Hradec Králové, na kterých vás budeme informovat o novém místě našich pravidelných schůzek.

Autor: Marta Heřmanová

Zanechat komentář

99 − 94 =

Mohlo by se vám líbit