Domů Z akcí a projektů Pravidelné setkání a předvánoční bowling MS České Budějovice

Pravidelné setkání a předvánoční bowling MS České Budějovice

Od Redakce

Členové MS České Budějovice se již rok scházejí v pravidelném termínu – každé první úterý v měsíci, zpravidla od 17:30 v pizzerii Regina v Krajinské ulici v Českých Budějovicích a zpravidla kromě povídání si zahrajeme i nějakou stolní hru. Ani v prosinci tomu nebylo jinak a 3. 12. 2013 jsme se opět setkali na tomto místě a poměřili své síly v nové, velmi zajímavé hře Tygři a kozy. Jde o nepálskou národní hru s velmi jednoduchými pravidly, avšak ne jednoduchou možností výhry. Ze hry byli všichni účastníci nadšeni a hned jak ji, resp. její českou variantu začne Pavel vyrábět, tak si ji mnozí u něj objednáme.

V čase předvánočním jsme však nechtěli osvěžit jen svoji mysl, ale také trochu potrápit i tělo. Takže ještě o 14 dní později (17. 12. 2013) jsme se sešli, abychom vyzkoušeli tíhu bowlingových koulí a posráželi několik kuželek. Je sice pravdou, že mnohdy se nám nezbedné kuželky tak trochu posmívaly, nicméně věřím, že si všichni bowling užili a odvedli své myšlenky od předvánočního shonu.

Já osobně jsem velice ráda, že akcí naší MS začíná pozvolna přibývat. Také počty účastníků na těchto záživnějších setkáních zlehka rostou a mně nezbývá, než si přát, aby v tom novém roce 2014 tento trend stále pokračoval.

Bowling členů MS České Budějovice

Autor: Lucie Malechová

Zanechat komentář

6 × = 12

Mohlo by se vám líbit